Ikonka blogu!(slouží jako zdroj)

The sims 2 Teen style

30. ledna 2009 v 12:50 | webmaster: !vňulka :o) |  Balíčky

The sims 2 Teen style


Nedávné spekulace o nadcházející kolekci pro Sims 2 se dnes definitivně potvrdily. Již šestý "mini-datadisk" tedy ponese všeříkající označení Teen Style. K dispozici je premiérová trojice obrázků, základní informace a finální podoba přebalu hry. Všechny tyto materiály jsou přiloženy k této novince včetně překladu game infa. Rozdovádění teenageři rozvrátí vašim simům život již v listopadu.
Zároveň je k dispozici song " Chocolate" neobvyklého původu, který zazní ve hře. Jedná se o skladbu, která zvítězila v karaoke soutěži na serveru SingShot. Soutěže se mohl zůčastnit každý uživatel této web 2.0 aplikace provozované rovněž společností EA. Konkrétně šlo o přezpívání písně "Smile" zpěvačky Lily Allen, pochopitelně v simštině. Tohoto úkolu se nakonec nejlépe zhostila Nessabop, která díky tomuto vítězství získala možnost nahrát píseň do Teen Style přímo v EA Redwood City. Skladbu stahujte (3,8 MB) z oficiálních stránek. Dokázali byste zazpívat píseň v jazyce simů - simštině? Zkuste to - tady máte inspiraci!
TEEN STYLE
Sims 2 Teen Style umožní vašim simům teenagerského věku vše, co potřebují ke zvýraznění jejich jedinečného stylu! Nyní vaši teen-simové budou moci ukázat svůj životní postoj skrz nové vybavení, unikátní nábytek, módu a to vše v tématickém provedení "Gotika", "Thrasher fashion" a "Socialite (povaleč z vyšších vrstev)". Vybavte je novým stereem, televizí a dalšími vychytávkami, umožňujícími držet krok s jejich přáteli. Ujistěte se, že nosí trendy oblečené - sportovní komplet, moderní jeany... Nechte je vyjádřit sama sebe, způsobem, jakým to teenageři dělají!
//<![CDATA[ sklikBanner({ codeId: 51, formatId: 43, url: new String(window.location.href), cborder: '000000', cbackground: 'FFFFFF', ctitle: 'ffffff', ctext: '000000', curl: 'ffffff', simg: 0 }); //]]>
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama